خرید ظروف مسی فیروزه ای موجب سکته قلبی یک زن شد

بحث بر سر این است که آیا ظروف مسی فیروزه ای به اندازه کافی خوب است که هزینه آن را توجیه کند یا خیر، و اینکه آیا مزایای نسبی آن واقعاً آن را به اندازه کافی از انبوه ظروف مقرون به صرفه تر متمایز می کند. کسی از تیم آشپزی مدرنیستی ممکن است به این نکته اشاره کند که رسانایی بی‌رقیب مس تصویر کاملی نیست.

مس به دلیل توانایی خود در انتقال گرما و الکتریسیته مشهور است تصادفی نیست که مس است و نه آهن که از سیم های برق در دیوارهای ما عبور می کند و همین کیفیت است که آن را به فلز جالبی برای پخت و پز تبدیل می کند.

مس اولین فلزی بود که به دست بشر کار شد و این تاریخ به زمان طولانی و درازی باز می‌گردد – حدود 11000 سال. این باعث می شود که رابطه انسان با مس به قدمت کشاورزی باشد، اگرچه برای چندین هزار سال ما کار زیادی با آن انجام ندادیم، جز اینکه آن را به اشیاء تزئینی تبدیل کنیم.

چندین هزار سال بعد، اما هنوز مدتی قبل از اینکه مصری ها اهرام خود را برافراشتند، اجداد ما فهمیدند که چگونه ورقه های مس را در کاسه ها و سایر ظروف چکش کنند. در زمان رومیان، اگر نه قبل از آن، ما از مس برای ساخت ظروف استفاده می کردیم.

مس به دلیل خاصیت رسانایی گرما، به طور یکنواخت نیز گرم می شود. بنابراین لازم نیست نگران نقاط داغ باشید. ظروف مسی برای مواقعی که نیاز به کنترل و حفظ دمای ثابت دارید عالی است. اما از حرارت زیاد استفاده نکنید!

از آنجایی که مس به سرعت گرم می شود و گرما را به طور مساوی توزیع می کند، به این معنی است که برای پختن آن نیازی به استفاده از گرمای زیادی ندارید. اگر یک دستور پخت با ظروف معمولی شما نیاز به حرارت متوسط ​​به بالا دارد، برای قطعات مسی خود از متوسط ​​تا کم استفاده کنید.

بله، مس کاملاً کارآمد است، اما شما نمی‌خواهید از حرارت زیاد استفاده کنید، زیرا بسته به اینکه ظروف از روکش فلزی نرم استفاده می‌کنند، می‌توانید آستر را ذوب کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.