روشویی سنگی ارزان منجر به درگیری عروس و مادرشوهر شد

با توجه به گستره انتخابی که امروزه در بازار وجود دارد، انتخاب روشویی سنگی ارزان مناسب برای حمام می تواند کار دشواری باشد. در اینجا یک راهنمای کوچک برای روشویی های حمام آورده شده است تا به شما در راه کمک کند.

متداول ترین ماده برای سینک حمام سرامیک است. این شامل سرامیک های نسوز و شیشه های شیشه ای است. سینک های سرامیکی محبوب هستند زیرا در اشکال مختلف موجود هستند و به راحتی تمیز می شوند. از آنجایی که آنها محبوب هستند، می توانید سینک های سرامیکی را با قیمت های مختلف و متناسب با هر بودجه ای پیدا کنید.

روشویی های سطح جامد با خطوط تمیز و عدم وجود درز قابل تشخیص هستند. آنها ظاهری مدرن و مینیمالیستی دارند و تمیز نگه داشتن آنها نیز بسیار آسان است.

روشویی ها همچنین می توانند از فلزات از جمله فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ساخته شوند. این روکش های خیره کننده واقعاً می توانند به حمام شما کمک کنند تا از همه چیز متمایز شود و اگر می خواهید فضایی مدرن ایجاد کنید عالی به نظر می رسد. با این حال، باید توجه داشت که پرداخت‌های چشمگیر این سینک‌ها به مراقبت بیشتری نیاز دارند تا به بهترین شکل خود ادامه دهند.

هیچ اندازه استاندارد یا متوسط واقعی برای سینک حمام وجود ندارد. اندازه مورد نیاز شما بستگی به فضایی که در حمام دارید و می‌خواهید روشوییتان چگونه به نظر برسد بستگی دارد.

اگر یک روشویی را در رختکن نصب می کنید، چیزی کوچک و جمع و جور می خواهید. اگر سینک روشویی را در یک حمام خانوادگی بزرگ نصب می کنید، طیف وسیع تری از اندازه ها برای انتخاب خواهید داشت. اگر به دنبال نصب یک روشویی می‌خواهید، به اندازه واحد روشویی خود توجه زیادی داشته باشید تا مطمئن شوید که روشویی مناسب است.

روشویی های پایه کامل در بریتانیا بسیار محبوب هستند. حوض با این حوضه ها به دیوار متصل می شود و پایه آن فقط به دلایل زیبایی برای مخفی کردن لوله کشی وجود دارد. از آنجایی که آنها یک سبک محبوب هستند، انتخاب بسیار خوبی از طرح های مختلف برای انتخاب خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.