پودر لباسشویی 10 کیلویی اکتیوکس لباس های شما را به رنگ دلخواهتان تغییر می دهد

برای اینکه لباس ها برای مدت طولانی پوشیده شوند و همیشه زیبا باشند، باید به درستی از آنها مراقبت شود و پودر لباسشویی 10 کیلویی اکتیوکس جزء محصولات جدایی ناپذیر یک فرد مدرن است، بنابراین همیشه تقاضا برای آن وجود خواهد داشت.

نام تجاری پودر لباسشویی البته انتخاب شخصی همه است و امروزه طیف وسیعی از پودرهای لباسشویی در فروشگاه ها بسیار گسترده است: پودرهای جهانی، بیو، رنگی، غلیظ و اتوماتیک.

هنگام شستن اشیا با دست، قبل از قرار دادن مواد در محلول شستشو، باید صبر کنید تا پودر کاملاً در آب حل شود. هنگام شستن لباس ها در ماشین لباسشویی، باید دما و برنامه شستشوی صحیح را انتخاب کنید.

چیزها را باید برای شستن آماده کرد – همه چیز را از جیب بیرون بیاورید، سرآستین های آستین پیراهن را صاف کنید، شلوار و دامن را از داخل بچرخانید، زیپ ها، دکمه ها و قلاب ها را ببندید، توری ها و روبان ها را ببندید، دکمه ها را باز کنید.

هنگام شستشو، همه چیز باید مرتب شود. لباس ها را بر اساس رنگ بچینید: تیره، سفید، روشن. در این مورد، شایان ذکر است که لباس از چه ماده ای ساخته شده است: پشم و ابریشم به طور جداگانه از پنبه و کتان شسته می شوند.

این محصولات با مواد بسیار نرم برای شستشوی ملایم غنی شده اند و همچنین حاوی یک تثبیت کننده رنگ برای جلوگیری از محو شدن سیاهی هستند. برخی از محصولات دارای ترکیبات آنتی باکتریال هستند.

مزیت واضح چنین محصولات مایعی عدم وجود رگه های سفید است که اغلب پس از شستن کتانی مشکی با پودر ظاهر می شود، زیرا پودرها حاوی مواد افزودنی هستند که در آب حل نمی شوند و روی لباس ها می نشینند.

این محصولات برای نرم کردن منسوجات طراحی شده اند، پس از شستشو کمتر چروک می شوند و اتوکشی راحت تری دارند. آنها معمولاً شامل روشن کننده های شیمیایی و نوری هستند.

گاهی اوقات کثیفی ها را می توان با آب ساده از روی لباس شست و شو داد، اما اگر با لکه هایی که به سختی پاک می شوند، سروکار داریم، پودر مصنوعی ضروری است. مواد شوینده حاوی انواع مختلفی از مواد شیمیایی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.