کلاه کاسکت فک متحرک عینک دار پسری را از رفتن به کما نجات داد

افراد زیادی هستند که فکر می کنند کلاه کاسکت فک متحرک عینک دار فقط برای موتورسواران است و نه برای آنها. اما این حقیقت نیست. کلاه ایمنی به عنوان ابزار محافظتی برای سر شما در هر صورت تصادف عمل می کند. فرقی نمی کند که سوار دو چرخ هستید یا ماشین. استفاده از کلاه ایمنی برای جلوگیری از آسیب جدی به سر شما همیشه مهم است.

تجهیزات حفاظت فردی (PPE) به کلیه تجهیزاتی گفته می شود که قرار است توسط افراد در محل کار پوشیده یا نگهداری شوند و از آنها در برابر یک یا چند خطر برای سلامت و ایمنی آنها محافظت می کند، و هر گونه افزودنی یا لوازم جانبی طراحی شده برای رسیدن به این هدف. همه PPE باید به‌عنوان آخرین راه‌حل برای کاهش ریسک‌پذیری استفاده شوند، زیرا خطر از بین نمی‌رود.

کلاه کاسکت یکی از پرکاربردترین انواع PPE است. کلاه کاسکت از سر کاربر در برابر مواردی مانند ضربه ناشی از سقوط اجسام از بالا، با مقاومت و انحراف ضربه به سر، برخورد با اجسام خطرناک ثابت در محل کار، نیروهای جانبی بسته به نوع کلاه سخت انتخاب شده. کلاه های سخت سنتی برای محافظت از کاربران در برابر ضربه به جلو، پهلو یا پشت سر طراحی نشده اند.

شعله باز، پاشش فلزات مذاب، شوک الکتریکی، دمای بالا بسته به ویژگی‌های حفاظتی اضافی کلاه سخت انتخاب شده، به عنوان مثال، یک کلاه ایمنی معمولی و استاندارد در برابر شوک الکتریکی محافظت نمی‌کند.

به طور کلی کلاه های کاسکت یا کلاه های سخت باید مقاومت در برابر نفوذ اشیا، شوک یک ضربه را جذب کنید، مقاوم در برابر آب و دیر سوز باشد و با دستورالعمل هایی همراه باشید که تنظیم و تعویض صحیح سیستم تعلیق و هدبند را توضیح می دهد.

استفاده صحیح به معنای پیروی از قوانین و دستورالعمل های مشخص شده توسط سازنده در دفترچه راهنمای عملیات است، به عنوان مثال، شرایط و روش های استفاده از محصول، روش های نگهداری و نگهداری توصیه شده، و شرایط واجد شرایط بودن کلاه ایمنی برای خروج از سرویس.

قبل از استفاده، کلاه کاسکت باید با تنظیم مناسب روی سر کاربر نصب شود هدبند، ارتفاع پوشیدن، و طول بند چانه. اگر کلاه ایمنی در معرض ضربه شدید قرار گرفته یا علائم آسیب دیده باشد، باید از خدمت خارج شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.