گردنبند طبی سخت پاک سمن از بیماری و وباسیر خلاص شوید

هم آرتریت و هم آرتروز آسیب مفصلی هستند. با این حال، این بیماری ها متفاوت هستند. استئوآرتریت یک فرآیند تخریب آهسته است که با تغییر شکل و ساییدگی کپسول مفصل همراه است که به مفاصل اجازه می دهد تا به راحتی و آزادانه حرکت کنند. این نوع از بیماری گردن درد بسیاری دارد و می توان با گردنبند طبی سخت پاک سمن درد آن را کمتر کرد.

علاوه بر بیماران مرتبط با سن، ورزشکاران اغلب از آرتروز نیز رنج می برند، که در آن، به دلیل اضافه بارهای مداوم، غضروف مفصلی ترک می خورد و نازک می شود. وجود آسیب های مفصلی در تاریخ نیز باعث تسریع پیشرفت آرتروز می شود. آرتروز با درد، خشکی خشک در حین حرکت، سفتی صبحگاهی به مدت 5-15 دقیقه ظاهر می شود.

آرتریت شروع حاد دارد. درد مفاصل تقریباً ثابت است و مفصل ممکن است متورم شود، در هنگام لمس داغ شود و در برخی موارد قرمز شود. شدت درد ممکن است بسته به مرحله بیماری متفاوت باشد – از مشخص، محدود کننده تحرک مفصل تا متوسط، که فقط با حرکات خاصی رخ می دهد. با پیشرفت بیماری، بدشکلی های مفصلی ایجاد می شود.

سفتی صبحگاهی در مفاصل مبتلا به آرتریت بیش از 30 دقیقه طول می کشد و زمانی که فرد نمی تواند به سرعت از رختخواب خارج شود، مسواک را فشار دهد، سیب زمینی ها را پوست کند و سایر فعالیت های معمول خانگی را انجام دهد، ناراحتی بزرگی است. اولین آرتریت همچنین می تواند با یک ضعف عمومی، افزایش دمای بدن تا 38 درجه، اغلب در عصر، ضعف، تعریق، احساس درد در سراسر بدن، کاهش وزن در پس زمینه حفظ شده همراه باشد. اشتها و کاهش ظرفیت کار.

درمان چند جزئی است و شامل تغذیه و سبک زندگی مناسب، تمرینات مفصلی و فیزیوتراپی و البته دارو درمانی است. بسته به نوع و دوره آرتریت، می توان از داروهای مختلفی استفاده کرد ضد التهابی غیر استروئیدی، هورمونی، سیتواستاتیک، آمینوسالیسیلات ها، آمینوکینولین ها و تعدادی دیگر.

در موارد خاص می توان از بیولوژیک های دستکاری شده ژنتیکی برای درمان آرتروز استفاده کرد. علاوه بر این، توصیه می کنیم که بیماران ما 1-2 بار در سال دوره های درمان تخصصی را در یک بیمارستان شبانه روزی بگذرانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.